تبلیغات
حسابكده - مطالب مرداد 1391

سایت تخصصی حسابداری

ارسال مطالب این سایت به ایمیل شما

ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا آخرین مطالب حسابکده به ایمیل شما ارسال گردد. در صورتی که با مشکلی مواجه شدید به بخش «آموزش اشتراک ایمیلی حسابکده» مراجعه کنید.

Delivered by FeedBurner

همایش ملی حسابداری و حسابرسی

تاریخ:شنبه 21 مرداد 1391-14:32

گروه حسابداری دانشگاه سیستان و بلوچستان با بهره‌مندی از تجربه‌ی برگزاری «نهمین همایش سراسری حسابداری ایران» در تاریخ‌های 21 و 22 اردیبهشت 1390، دیگر بار همایشی علمی در سطح ملی در تاریخ 15 آذر 1391 مصادف با روز جهانی حسابدار برگزار می‌نماید.

تاریخ های مهم
تاریخ

رویداد

اول مرداد 1391

آغاز ثبت نام و ارسال مقاله

پایان مهر 1391

آخرین مهلت ارسال مقاله

پانزدهم آبان 1391

اعلام نتیجه داوری مقالات

پایان آبان 1391

آخرین مهلت ثبت نام

پانزدهم آذر 1391

برگزاری همایش


محورهای علمی همایش در ادامه مطلب


ادامه مطلب


چهارمین کنفرانس بین‌المللی «مدیریت سرمایه فکری» برگزار می‌شود

تاریخ:شنبه 7 مرداد 1391-09:30

چهارمین کنفرانس بین‌المللی «مدیریت سرمایه فکری»، ١۲ و ۱٣ مهرماه سال جاری در پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار می‌شود.
به گزارش سرویس علمی ایسنا، محورهای اصلی این كنفرانس بین‌المللی را «مفاهیم و چارچوب‌های سرمایه فکری»، «شناسایی، ارزیابی، سنجش و حسابداری»، «سرمایه فکری»، «سرمایه فکری و مدیریت»، «سرمایه فکری و کارآفرینی»، «سرمایه فکری و حقوق»، «سرمایه فکری و اقتصاد» و «سرمایه فکری و جامعه» تشكیل می‌دهند.
بر اساس اعلام دبیرخانه چهارمین کنفرانس بین‌المللی «مدیریت سرمایه فکری»، 20 مرداد ماه آخرین مهلت ارسال مقالات و زمان اعلام نتایج داوری شهریور ماه سال جاری است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http://www.iicm.ir/fa/Default.aspx مراجعه كرده و یا با شماریه تلفن ۴۱٥٥۰۰۱-۰۲۴۱ تماس بگیرند.

Admin Logo